GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Durrës, Shqipëri Belsh, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

09:00DurrësStacioni Durrës

10:20BelshStacioni Belsh

Teuta - 95
?Lekë

15:00DurrësStacioni Durrës

16:20BelshStacioni Belsh

Kuqja
?Lekë

15:00DurrësStacioni Durrës

16:20BelshStacioni Belsh

Liqeni Ekspres
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:16DurrësStacioni Durrës

12:45TiranëStacioni Tiranë

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: Liqeni EkspresPritja: 15 minuta
3

13:00TiranëStacioni Tiranë

13:45BelshStacioni Belsh

Liqeni Ekspres
400Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 29 minuta
Çmimi total: 400 Lekë
1

13:09DurrësStacioni Durrës

13:44TiranëStacioni Tiranë

Argjiro Shpk
?€
2
Ndërrim në: Liqeni EkspresPritja: 16 minuta
3

14:00TiranëStacioni Tiranë

14:45BelshStacioni Belsh

Liqeni Ekspres
400Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 36 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.