GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Dukat i Ri, Shqipëri Tiranë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

11:00Himarë

11:53Dukat i RiStacioni Dukat i Ri

15:11TiranëStacioni Tiranë

Riviera Tours
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:53Dukat i RiStacioni Dukat i Ri

14:36DurrësStacioni Durrës

Riviera Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 17 minuta
3

14:53DurrësStacioni Durrës

15:28TiranëStacioni Tiranë

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 35 minuta
1

11:53Dukat i RiStacioni Dukat i Ri

13:33LushnjeStacioni Lushnje

Riviera Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: Tibe Sh.P.KPritja: 17 minuta
3

13:50LushnjeStacioni Lushnje

15:15TiranëStacioni Tiranë

Tibe Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 22 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.