GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Dobra Voda, Mali i Zi Budva, Mali i Zi

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

10:28Ulqin

10:50Dobra VodaStacioni Dobra Voda

11:58BudvaStacioni Budva

Pa Percaktuar
?€

11:30Ulqin

11:52Dobra VodaStacioni Dobra Voda

13:00BudvaStacioni Budva

Pa Percaktuar
?€

11:55Ulqin

12:17Dobra VodaStacioni Dobra Voda

13:25BudvaStacioni Budva

Pa Percaktuar
?€

14:30Ulqin

14:52Dobra VodaStacioni Dobra Voda

16:00BudvaStacioni Budva

Pa Percaktuar
?€

17:35Ulqin

17:57Dobra VodaStacioni Dobra Voda

19:05BudvaStacioni Budva

Pa Percaktuar
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:47Dobra VodaStacioni Dobra Voda

18:00TivarStacioni Tivar

Zejdin Tours
?€
2
Ndërrim në: Pa PercaktuarPritja: 10 minuta
3

18:10TivarStacioni Tivar

19:05BudvaStacioni Budva

Pa Percaktuar
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 18 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.