GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Delvinë, Shqipëri Sukth, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

22:00DelvinëStacioni Delvinë

02:41SukthStacioni Sukth

03:07Tiranë

Trans-Sopoti
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

22:00DelvinëStacioni Delvinë

03:07TiranëStacioni Tiranë

Trans-Sopoti
1500Lekë
2
Ndërrim në: Tirka 2000 Sh.P.KPritja: 23 minuta
3

03:30TiranëStacioni Tiranë

03:56SukthStacioni Sukth

Tirka 2000 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 56 minuta
Çmimi total: 1500 Lekë
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.