GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Delvinë, Shqipëri Savra, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

15:00DelvinëStacioni Delvinë

18:19SavraStacioni Savra

20:07Tiranë

Tisa Travel
?Lekë

22:00DelvinëStacioni Delvinë

01:19SavraStacioni Savra

03:07Tiranë

Trans-Sopoti
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:30DelvinëStacioni Delvinë

12:55SarandëStacioni Sarandë

Trans-Sopoti
100Lekë
2
Ndërrim në: A&R GucajPritja: 35 minuta
3

13:30SarandëStacioni Sarandë

16:37SavraStacioni Savra

A&R Gucaj
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 7 minuta
Çmimi total: 100 Lekë
1

14:00DelvinëStacioni Delvinë

14:25SarandëStacioni Sarandë

Joni Trans
100Lekë
2
Ndërrim në: Trans DeaPritja: 35 minuta
3

15:00SarandëStacioni Sarandë

17:54SavraStacioni Savra

Trans Dea
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 54 minuta
Çmimi total: 100 Lekë
1

14:00DelvinëStacioni Delvinë

14:25SarandëStacioni Sarandë

Joni Trans
100Lekë
2
Ndërrim në: Sharka TravelPritja: 35 minuta
3

15:00SarandëStacioni Sarandë

17:54SavraStacioni Savra

Sharka Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 54 minuta
Çmimi total: 100 Lekë
1

15:00DelvinëStacioni Delvinë

18:29LushnjeStacioni Lushnje

Tisa Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 39 minuta
3

19:08LushnjeStacioni Lushnje

19:18SavraStacioni Savra

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 18 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.