GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Delvinë, Shqipëri Kavajë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

15:00DelvinëStacioni Delvinë

19:07KavajëStacioni Kavajë

20:07Tiranë

Tisa Travel
?Lekë

22:00DelvinëStacioni Delvinë

02:07KavajëStacioni Kavajë

03:07Tiranë

Trans-Sopoti
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:00DelvinëStacioni Delvinë

18:29LushnjeStacioni Lushnje

Tisa Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: Tirka 2000 Sh.P.KPritja: 15 minuta
3

18:44LushnjeStacioni Lushnje

19:22KavajëStacioni Kavajë

Tirka 2000 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 22 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.