GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Deçan, Kosovë Rakosh, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:57DeçanStacioni Deçan

12:17PejëStacioni Pejë

Xeni Tours
1.5€
2
Ndërrim në: Agjensia Turistike LabinotiPritja: 13 minuta
3

12:30PejëStacioni Pejë

13:15RakoshStacioni Rakosh

Agjensia Turistike Labinoti
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 18 minuta
Çmimi total: 1.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.