GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Deçan, Kosovë Preshevë, Serbi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:35DeçanStacioni Deçan

13:29PrishtinëStacioni Prishtinë

Kujtimi Bus
5€

Informata

2
Ndërrim në: Graniti TransPritja: 36 minuta
3

14:05PrishtinëStacioni Prishtinë

16:25PreshevëStacioni Preshevë

Graniti Trans
5€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 50 minuta
Çmimi total: 10
1

13:00DeçanStacioni Deçan

14:54PrishtinëStacioni Prishtinë

Monika
5€

Informata

2
Ndërrim në: Veli TransPritja: 51 minuta
3

15:45PrishtinëStacioni Prishtinë

18:05PreshevëStacioni Preshevë

Veli Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 5 minuta
Çmimi total: 5
1

13:30DeçanStacioni Deçan

15:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Try Tours
5€

Informata

2
Ndërrim në: Veli TransPritja: 15 minuta
3

15:45PrishtinëStacioni Prishtinë

18:05PreshevëStacioni Preshevë

Veli Trans
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 35 minuta
Çmimi total: 5
1

14:20DeçanStacioni Deçan

16:14PrishtinëStacioni Prishtinë

Mendi
5€

Informata

2
Ndërrim në: Graniti TransPritja: 51 minuta
3

17:05PrishtinëStacioni Prishtinë

19:25PreshevëStacioni Preshevë

Graniti Trans
5€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 5 minuta
Çmimi total: 10

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.