GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Deçan, Kosovë Mitrovicë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:27DeçanStacioni Deçan

10:47PejëStacioni Pejë

Albi
?€
2
Ndërrim në: Valoni ReisenPritja: 18 minuta
3

11:05PejëStacioni Pejë

12:44MitrovicëStacioni Mitrovicë

Valoni Reisen
4€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 16 minuta
Çmimi total: 4
1

11:57DeçanStacioni Deçan

12:17PejëStacioni Pejë

Kastrati
1.5€
2
Ndërrim në: Agjensia Turistike LabinotiPritja: 13 minuta
3

12:30PejëStacioni Pejë

14:09MitrovicëStacioni Mitrovicë

Agjensia Turistike Labinoti
4€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 12 minuta
Çmimi total: 5.5
1

11:57DeçanStacioni Deçan

12:17PejëStacioni Pejë

Xeni Tours
1.5€
2
Ndërrim në: Agjensia Turistike LabinotiPritja: 13 minuta
3

12:30PejëStacioni Pejë

14:09MitrovicëStacioni Mitrovicë

Agjensia Turistike Labinoti
4€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 12 minuta
Çmimi total: 5.5
1

12:57DeçanStacioni Deçan

13:17PejëStacioni Pejë

Erblini
1.5€
2
Ndërrim në: ArianiPritja: 13 minuta
3

13:30PejëStacioni Pejë

15:09MitrovicëStacioni Mitrovicë

Ariani
4€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 12 minuta
Çmimi total: 5.5
1

15:42DeçanStacioni Deçan

16:02PejëStacioni Pejë

Gramozi
1.5€
2
Ndërrim në: Agjensia Turistike LabinotiPritja: 18 minuta
3

16:20PejëStacioni Pejë

17:59MitrovicëStacioni Mitrovicë

Agjensia Turistike Labinoti
4€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 17 minuta
Çmimi total: 5.5
1

17:42DeçanStacioni Deçan

18:02PejëStacioni Pejë

Gentonisi
1.5€
2
Ndërrim në: Agjensia Turistike LabinotiPritja: 18 minuta
3

18:20PejëStacioni Pejë

19:59MitrovicëStacioni Mitrovicë

Agjensia Turistike Labinoti
4€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 17 minuta
Çmimi total: 5.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.