GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Deçan, Kosovë Banullë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:40DeçanStacioni Deçan

08:34PrishtinëStacioni Prishtinë

Deli Abazi
5€

Informata

2
Ndërrim në: Arbeni ToursPritja: 11 minuta
3

08:45PrishtinëStacioni Prishtinë

09:10BanullëStacioni Banullë

Arbeni Tours
1€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 30 minuta
Çmimi total: 6
1

08:00DeçanStacioni Deçan

09:54PrishtinëStacioni Prishtinë

Mendi
5€

Informata

2
Ndërrim në: Endriti Sh.P.KPritja: 21 minuta
3

10:15PrishtinëStacioni Prishtinë

10:40BanullëStacioni Banullë

Endriti Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 40 minuta
Çmimi total: 5
1

08:30DeçanStacioni Deçan

10:24PrishtinëStacioni Prishtinë

Monika
5€

Informata

2
Ndërrim në: Fehmi-CompanyPritja: 21 minuta
3

10:45PrishtinëStacioni Prishtinë

11:10BanullëStacioni Banullë

Fehmi-Company
1€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 40 minuta
Çmimi total: 6
1

13:00DeçanStacioni Deçan

14:54PrishtinëStacioni Prishtinë

Monika
5€

Informata

2
Ndërrim në: Albani ToursPritja: 21 minuta
3

15:15PrishtinëStacioni Prishtinë

15:40BanullëStacioni Banullë

Albani Tours
1€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 40 minuta
Çmimi total: 6
1

16:30DeçanStacioni Deçan

18:24PrishtinëStacioni Prishtinë

Omega T.
5€

Informata

2
Ndërrim në: BallkaniPritja: 21 minuta
3

18:45PrishtinëStacioni Prishtinë

19:10BanullëStacioni Banullë

Ballkani
1€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 40 minuta
Çmimi total: 6
1

17:20DeçanStacioni Deçan

19:14PrishtinëStacioni Prishtinë

Deli Abazi
5€

Informata

2
Ndërrim në: Fatoni-ReisenPritja: 16 minuta
3

19:30PrishtinëStacioni Prishtinë

19:55BanullëStacioni Banullë

Fatoni-Reisen
1€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 35 minuta
Çmimi total: 6

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.