GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Çorovodë, Shqipëri Nënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:00ÇorovodëStacioni Çorovodë

10:27DurrësStacioni Durrës

Fastbas
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Adis ShpkPritja: 33 minuta
3

11:00DurrësStacioni Durrës

11:40TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Adis Shpk
6€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 40 minuta
Çmimi total: 6
1

09:00ÇorovodëStacioni Çorovodë

12:27DurrësStacioni Durrës

Fastbas
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Adis ShpkPritja: 33 minuta
3

13:00DurrësStacioni Durrës

13:40TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Adis Shpk
6€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 40 minuta
Çmimi total: 6

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.