GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Burrel, Shqipëri Berat, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:04BurrelStacioni Burrel

10:09DurrësStacioni Durrës

Bulqiza Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Niagara-KrPritja: 31 minuta
3

10:40DurrësStacioni Durrës

12:42BeratStacioni Berat

Niagara-Kr
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 38 minuta
Çmimi total: 100 Lekë
1

08:04BurrelStacioni Burrel

10:09DurrësStacioni Durrës

Bulqiza Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Tibe Sh.P.KPritja: 40 minuta
3

10:49DurrësStacioni Durrës

12:35BeratStacioni Berat

Tibe Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 31 minuta
1

08:30BurrelStacioni Burrel

10:30DurrësStacioni Durrës

4 Ortaket
?Lekë
2
Ndërrim në: Tibe Sh.P.KPritja: 19 minuta
3

10:49DurrësStacioni Durrës

12:35BeratStacioni Berat

Tibe Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 5 minuta
1

08:30BurrelStacioni Burrel

10:30DurrësStacioni Durrës

4 Ortaket
?Lekë
2
Ndërrim në: Poliçani TransPritja: 40 minuta
3

11:10DurrësStacioni Durrës

13:14BeratStacioni Berat

Poliçani Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 44 minuta
1

08:33BurrelStacioni Burrel

09:31TiranëStacioni Tiranë

Ariu
?Lekë
2
Ndërrim në: Tibe Sh.P.KPritja: 19 minuta
3

09:50TiranëStacioni Tiranë

12:05BeratStacioni Berat

Tibe Sh.P.K
500Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 32 minuta
Çmimi total: 500 Lekë
1

09:00BurrelStacioni Burrel

10:58TiranëStacioni Tiranë

4 Ortaket
300Lekë
2
Ndërrim në: MangalemiPritja: 32 minuta
3

11:30TiranëStacioni Tiranë

13:45BeratStacioni Berat

Mangalemi
500Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 45 minuta
Çmimi total: 800 Lekë
1

09:04BurrelStacioni Burrel

11:02TiranëStacioni Tiranë

Bulqiza Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: MangalemiPritja: 28 minuta
3

11:30TiranëStacioni Tiranë

13:45BeratStacioni Berat

Mangalemi
500Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 41 minuta
Çmimi total: 500 Lekë
1

09:04BurrelStacioni Burrel

11:09DurrësStacioni Durrës

Bulqiza Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Tibe Sh.P.KPritja: 20 minuta
3

11:29DurrësStacioni Durrës

13:15BeratStacioni Berat

Tibe Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 11 minuta
1

09:04BurrelStacioni Burrel

11:09DurrësStacioni Durrës

Bulqiza Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: FastbasPritja: 36 minuta
3

11:45DurrësStacioni Durrës

13:49BeratStacioni Berat

Fastbas
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 45 minuta
1

09:13BurrelStacioni Burrel

10:11TiranëStacioni Tiranë

Ariu
?Lekë
2
Ndërrim në: Poliçani TransPritja: 24 minuta
3

10:35TiranëStacioni Tiranë

13:14BeratStacioni Berat

Poliçani Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 1 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.