GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Budva, Mali i Zi Komoran, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:00BudvaStacioni Budva

14:15PrizrenStacioni Prizren

Vetoni Tourist
20€
2
Ndërrim në: ErlinesPritja: 35 minuta
3

14:50PrizrenStacioni Prizren

16:10KomoranStacioni Komoran

Erlines
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 10 minuta
Çmimi total: 20
1

08:00BudvaStacioni Budva

14:15PrizrenStacioni Prizren

Vetoni Tourist
20€
2
Ndërrim në: Bashkimi ReisenPritja: 55 minuta
3

15:10PrizrenStacioni Prizren

16:30KomoranStacioni Komoran

Bashkimi Reisen
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 30 minuta
Çmimi total: 20

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.