GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Budva, Mali i Zi Graçanicë, Kosovë

1

08:00BudvaStacioni Budva

15:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Vetoni Tourist
20€
2
Ndërrim në: Mimoza 93Pritja: 15 minuta
3

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

16:19GraçanicëStacioni Graçanicë

Mimoza 93
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 19 minuta
Çmimi total: 20
1

08:00BudvaStacioni Budva

15:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Vetoni Tourist
20€
2
Ndërrim në: Alia ComercPritja: 35 minuta
3

16:20PrishtinëStacioni Prishtinë

16:39GraçanicëStacioni Graçanicë

Alia Comerc
0.8€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 39 minuta
Çmimi total: 20
1

08:00BudvaStacioni Budva

15:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Vetoni Tourist
20€
2
Ndërrim në: PerparimiPritja: 55 minuta
3

16:40PrishtinëStacioni Prishtinë

16:59GraçanicëStacioni Graçanicë

Perparimi
0.8€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 59 minuta
Çmimi total: 20
1

08:00BudvaStacioni Budva

15:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Vetoni Tourist
20€
2
Ndërrim në: MerkatoriPritja: 1 orë, 15 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

17:19GraçanicëStacioni Graçanicë

Merkatori
0.8€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 19 minuta
Çmimi total: 20

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.