GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Budapest, Hungari Sarandë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:30BudapestStacioni Budapest

12:00TiranëStacioni Tiranë

Arditi Tours
60€
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 30 minuta
3

12:30TiranëStacioni Tiranë

16:45SarandëStacioni Sarandë

Tisa Travel
15.5€
Kohëzgjatja totale:~23 orë, 15 minuta
Çmimi total: 75.5
1

17:30BudapestStacioni Budapest

12:00TiranëStacioni Tiranë

Arditi Tours
60€
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 4 orë
3

16:00TiranëStacioni Tiranë

20:15SarandëStacioni Sarandë

Tisa Travel
15.5€
Kohëzgjatja totale:~26 orë, 45 minuta
Çmimi total: 75.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.