GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Berivojce, Kosovë Bresalc, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:30Kamenicë

06:40BerivojceStacioni Berivojce

07:48BresalcStacioni Bresalc

08:46Prishtinë

Dalina
1.7€

08:00Kamenicë

08:10BerivojceStacioni Berivojce

09:18BresalcStacioni Bresalc

10:16Prishtinë

Perparimi
1.7€

10:30Kamenicë

10:40BerivojceStacioni Berivojce

11:48BresalcStacioni Bresalc

12:46Prishtinë

Perparimi
1.7€

12:00Kamenicë

12:10BerivojceStacioni Berivojce

13:18BresalcStacioni Bresalc

14:16Prishtinë

Dalina
1.7€

14:00Kamenicë

14:10BerivojceStacioni Berivojce

15:18BresalcStacioni Bresalc

16:16Prishtinë

Perparimi
1.7€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:10BerivojceStacioni Berivojce

15:02GjilanStacioni Gjilan

Perparimi
1€
2
Ndërrim në: Niti NatiPritja: 13 minuta
3

15:15GjilanStacioni Gjilan

15:28BresalcStacioni Bresalc

Niti Nati
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 18 minuta
Çmimi total: 1
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.