GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Berivojce, Kosovë Hajvali, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:30Kamenicë

06:40BerivojceStacioni Berivojce

08:31HajvaliStacioni Hajvali

08:46Prishtinë

Dalina
3.5€

08:00Kamenicë

08:10BerivojceStacioni Berivojce

10:01HajvaliStacioni Hajvali

10:16Prishtinë

Perparimi
3.5€

10:30Kamenicë

10:40BerivojceStacioni Berivojce

12:31HajvaliStacioni Hajvali

12:46Prishtinë

Perparimi
3.5€

12:00Kamenicë

12:10BerivojceStacioni Berivojce

14:01HajvaliStacioni Hajvali

14:16Prishtinë

Dalina
3.5€

14:00Kamenicë

14:10BerivojceStacioni Berivojce

16:01HajvaliStacioni Hajvali

16:16Prishtinë

Perparimi
3.5€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:40BerivojceStacioni Berivojce

07:32GjilanStacioni Gjilan

Dalina
1€
2
Ndërrim në: MerkatoriPritja: 18 minuta
3

07:50GjilanStacioni Gjilan

08:49HajvaliStacioni Hajvali

Merkatori
2.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 9 minuta
Çmimi total: 3.5
1

08:10BerivojceStacioni Berivojce

09:10GjilanStacioni Gjilan

Perparimi
1€
2
Ndërrim në: AmiriPritja: 20 minuta
3

09:30GjilanStacioni Gjilan

10:29HajvaliStacioni Hajvali

Amiri
2.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 18 minuta
Çmimi total: 3.5
1

10:40BerivojceStacioni Berivojce

11:30GjilanStacioni Gjilan

Perparimi
1€
2
Ndërrim në: MensiPritja: 20 minuta
3

11:50GjilanStacioni Gjilan

12:49HajvaliStacioni Hajvali

Mensi
2.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 8 minuta
Çmimi total: 3.5
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.