GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Berat, Shqipëri Tetovë, Maqedonia e Veriut

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:30BeratStacioni Berat

16:45TiranëStacioni Tiranë

Tibe Sh.P.K
500Lekë
2
Ndërrim në: Nasir ToursPritja: 55 minuta
3

17:40TiranëStacioni Tiranë

23:20TetovëStacioni Tetovë

Nasir Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 50 minuta
1

14:30BeratStacioni Berat

16:16DurrësStacioni Durrës

Tibe Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Nasir ToursPritja: 44 minuta
3

17:00DurrësStacioni Durrës

23:20TetovëStacioni Tetovë

Nasir Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 50 minuta
1

15:05BeratStacioni Berat

17:20TiranëStacioni Tiranë

Tibe Sh.P.K
500Lekë
2
Ndërrim në: Nasir ToursPritja: 20 minuta
3

17:40TiranëStacioni Tiranë

23:20TetovëStacioni Tetovë

Nasir Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 15 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.