GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Berat, Shqipëri Strugë, Maqedonia e Veriut

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:00BeratStacioni Berat

12:15TiranëStacioni Tiranë

Mangalemi
500Lekë
2
Ndërrim në: EurobusPritja: 45 minuta
3

13:00TiranëStacioni Tiranë

14:11StrugëStacioni Strugë

Eurobus
18€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 11 minuta
1

10:00BeratStacioni Berat

12:15TiranëStacioni Tiranë

Mangalemi
500Lekë
2
Ndërrim në: EurobusPritja: 45 minuta
3

13:00TiranëStacioni Tiranë

15:04StrugëStacioni Strugë

Eurobus
?€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 4 minuta
1

10:30BeratStacioni Berat

12:45TiranëStacioni Tiranë

Mangalemi
500Lekë
2
Ndërrim në: EurobusPritja: 15 minuta
3

13:00TiranëStacioni Tiranë

14:11StrugëStacioni Strugë

Eurobus
18€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 41 minuta
1

10:30BeratStacioni Berat

12:45TiranëStacioni Tiranë

Mangalemi
500Lekë
2
Ndërrim në: EurobusPritja: 15 minuta
3

13:00TiranëStacioni Tiranë

15:04StrugëStacioni Strugë

Eurobus
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 34 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.