GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Banullë, Kosovë Tetovë, Maqedonia e Veriut

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:25BanullëStacioni Banullë

08:50FerizajStacioni Ferizaj

N.T.Sh Beka
1€
2
Ndërrim në: Era ToursPritja: 10 minuta
3

09:00FerizajStacioni Ferizaj

10:53TetovëStacioni Tetovë

Era Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 28 minuta
Çmimi total: 1
1

16:25BanullëStacioni Banullë

16:50FerizajStacioni Ferizaj

Fehmi-Company
1€
2
Ndërrim në: Era ToursPritja: 10 minuta
3

17:00FerizajStacioni Ferizaj

18:53TetovëStacioni Tetovë

Era Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 28 minuta
Çmimi total: 1

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.