GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Bajram Curri, Shqipëri Nënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:00Bajram CurriStacioni Bajram Curri

16:16TiranëStacioni Tiranë

Rilindi Shpk
1000Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Luna TravelPritja: 44 minuta
3

17:00TiranëStacioni Tiranë

17:35TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Luna Travel
4€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 35 minuta
Çmimi total: 4
1

14:00Bajram CurriStacioni Bajram Curri

18:16TiranëStacioni Tiranë

Rilindi Shpk
1000Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Luna TravelPritja: 44 minuta
3

19:00TiranëStacioni Tiranë

19:35TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Luna Travel
4€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 35 minuta
Çmimi total: 4
1

14:00Bajram CurriStacioni Bajram Curri

18:16TiranëStacioni Tiranë

Abadoni
1000Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Luna TravelPritja: 44 minuta
3

19:00TiranëStacioni Tiranë

19:35TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Luna Travel
4€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 35 minuta
Çmimi total: 4

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.