GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Athinë, Greqi Levan, Shqipëri

19:00AthinëStacioni Athinë

04:50VlorëStacioni Vlorë

Ruci Tours
30€
Ndërrim në: Interbus VloraPritja: 1 orë, 10 minuta

06:00VlorëStacioni Vlorë

06:25LevanStacioni Levan

Interbus Vlora
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~11 orë, 25 minuta

21:00AthinëStacioni Athinë

06:50VlorëStacioni Vlorë

Ruci Tours
30€
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 25 minuta

07:15VlorëStacioni Vlorë

07:40LevanStacioni Levan

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~10 orë, 40 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.