GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Artanë, Kosovë Fushë Kosovë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:25ArtanëStacioni Artanë

07:18PrishtinëStacioni Prishtinë

Burgia Com
?€
2
Ndërrim në: Pranvera ToursPritja: 12 minuta
3

07:30PrishtinëStacioni Prishtinë

07:40Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Pranvera Tours
0.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 15 minuta
Çmimi total: 0.5
1

06:25ArtanëStacioni Artanë

07:18PrishtinëStacioni Prishtinë

Burgia Com
?€
2
Ndërrim në: Berisha ImpexPritja: 12 minuta
3

07:30PrishtinëStacioni Prishtinë

07:45Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Berisha Impex
1€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 20 minuta
Çmimi total: 1
1

08:55ArtanëStacioni Artanë

09:48PrishtinëStacioni Prishtinë

Burgia Com
?€
2
Ndërrim në: OrbitaPritja: 12 minuta
3

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Orbita
1€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 15 minuta
Çmimi total: 1
1

08:55ArtanëStacioni Artanë

09:48PrishtinëStacioni Prishtinë

Burgia Com
?€
2
Ndërrim në: BlediPritja: 12 minuta
3

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:12Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Bledi
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 17 minuta
1

08:55ArtanëStacioni Artanë

09:48PrishtinëStacioni Prishtinë

Burgia Com
?€
2
Ndërrim në: Memi Reisen NTTPritja: 12 minuta
3

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:15Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Memi Reisen NTT
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 20 minuta
1

08:55ArtanëStacioni Artanë

09:48PrishtinëStacioni Prishtinë

Burgia Com
?€
2
Ndërrim në: Lumi ReisenPritja: 12 minuta
3

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:15Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Lumi Reisen
0.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 20 minuta
Çmimi total: 0.5
1

09:55ArtanëStacioni Artanë

10:48PrishtinëStacioni Prishtinë

Batllava Turist
?€
2
Ndërrim në: KohaPritja: 12 minuta
3

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

11:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Koha
1€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 15 minuta
Çmimi total: 1
1

09:55ArtanëStacioni Artanë

10:48PrishtinëStacioni Prishtinë

Batllava Turist
?€
2
Ndërrim në: Shehu 2000Pritja: 12 minuta
3

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

11:17Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Shehu 2000
0.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 22 minuta
Çmimi total: 0.5
1

09:55ArtanëStacioni Artanë

10:48PrishtinëStacioni Prishtinë

Batllava Turist
?€
2
Ndërrim në: Armend ToursPritja: 12 minuta
3

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

11:12Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Armend Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 17 minuta
1

09:55ArtanëStacioni Artanë

10:48PrishtinëStacioni Prishtinë

Batllava Turist
?€
2
Ndërrim në: EronaPritja: 12 minuta
3

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

11:15Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Erona
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 20 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.