GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Aeroporti Ndërkombëtar(Shkup) Zaplluxhe, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:30ShkupAeroporti Ndërkombëtar(Shkup)

19:00PrizrenStacioni Prizren

Vector Travel
25€
2
Ndërrim në: QazaPritja: 45 minuta
3

19:45PrizrenStacioni Prizren

20:45ZaplluxheStacioni Zaplluxhe

Qaza
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 15 minuta
Çmimi total: 25

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.