GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Xërxë, Kosovë Fushë Kosovë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:31XërxëStacioni Xërxë

11:50GjakovëStacioni Gjakovë

Gramozi
1.5€
2
Ndërrim në: Meti ToursPritja: 10 minuta
3

12:00GjakovëStacioni Gjakovë

13:19Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Meti Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 48 minuta
Çmimi total: 1.5
1

13:24XërxëStacioni Xërxë

13:43GjakovëStacioni Gjakovë

Emra
?€
2
Ndërrim në: ShpattursPritja: 17 minuta
3

14:00GjakovëStacioni Gjakovë

15:19Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Shpatturs
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 55 minuta
1

15:21XërxëStacioni Xërxë

15:40GjakovëStacioni Gjakovë

Halimaj
1.5€
2
Ndërrim në: BlediPritja: 20 minuta
3

16:00GjakovëStacioni Gjakovë

17:19Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Bledi
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 58 minuta
Çmimi total: 1.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.