GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Vushtrri, Kosovë Shtime, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:46VushtrriStacioni Vushtrri

16:15PrishtinëStacioni Prishtinë

Sion Tours
?€
2
Ndërrim në: Mir TursPritja: 10 minuta
3

16:25PrishtinëStacioni Prishtinë

17:09ShtimeStacioni Shtime

Mir Turs
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 23 minuta
1

16:01VushtrriStacioni Vushtrri

16:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Beka Tours
?€
2
Ndërrim në: Bres TursPritja: 10 minuta
3

16:40PrishtinëStacioni Prishtinë

17:24ShtimeStacioni Shtime

Bres Turs
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 23 minuta
1

16:01VushtrriStacioni Vushtrri

16:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Beka Tours
?€
2
Ndërrim në: Bres TursPritja: 10 minuta
3

16:40PrishtinëStacioni Prishtinë

16:45ShtimeStacioni Shtime

Bres Turs
?€
Kohëzgjatja totale:~44 minuta
1

16:16VushtrriStacioni Vushtrri

16:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Ariani
?€
2
Ndërrim në: HalimajPritja: 10 minuta
3

16:55PrishtinëStacioni Prishtinë

17:39ShtimeStacioni Shtime

Halimaj
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 23 minuta
1

17:16VushtrriStacioni Vushtrri

17:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Arena-Trav
?€
2
Ndërrim në: JetaPritja: 10 minuta
3

17:55PrishtinëStacioni Prishtinë

18:39ShtimeStacioni Shtime

Jeta
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 23 minuta
1

18:01VushtrriStacioni Vushtrri

18:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Shkëndija
?€
2
Ndërrim në: Zhur ToursPritja: 10 minuta
3

18:40PrishtinëStacioni Prishtinë

19:24ShtimeStacioni Shtime

Zhur Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 23 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.