GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Vushtrri, Kosovë Gjakovë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:16VushtrriStacioni Vushtrri

07:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Ariani
?€
2
Ndërrim në: Armend ToursPritja: 15 minuta
3

08:00PrishtinëStacioni Prishtinë

09:31GjakovëStacioni Gjakovë

Armend Tours
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 15 minuta
Çmimi total: 5
1

09:16VushtrriStacioni Vushtrri

09:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Qendrimi
?€
2
Ndërrim në: BlediPritja: 15 minuta
3

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

11:31GjakovëStacioni Gjakovë

Bledi
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 15 minuta
Çmimi total: 5
1

09:46VushtrriStacioni Vushtrri

10:15PrishtinëStacioni Prishtinë

Blendi Reisen
?€
2
Ndërrim në: CaliPritja: 15 minuta
3

10:30PrishtinëStacioni Prishtinë

12:01GjakovëStacioni Gjakovë

Cali
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 15 minuta
Çmimi total: 5
1

10:16VushtrriStacioni Vushtrri

10:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Aurela Tour
?€
2
Ndërrim në: Armend ToursPritja: 15 minuta
3

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

12:31GjakovëStacioni Gjakovë

Armend Tours
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 15 minuta
Çmimi total: 5
1

10:46VushtrriStacioni Vushtrri

11:15PrishtinëStacioni Prishtinë

Ariani
?€
2
Ndërrim në: BlediPritja: 15 minuta
3

11:30PrishtinëStacioni Prishtinë

13:01GjakovëStacioni Gjakovë

Bledi
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 15 minuta
Çmimi total: 5
1

11:16VushtrriStacioni Vushtrri

11:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Union
?€
2
Ndërrim në: BlediPritja: 15 minuta
3

12:00PrishtinëStacioni Prishtinë

13:31GjakovëStacioni Gjakovë

Bledi
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 15 minuta
Çmimi total: 5
1

11:46VushtrriStacioni Vushtrri

12:15PrishtinëStacioni Prishtinë

Beka Tours
?€
2
Ndërrim në: Kushtrimi NmPritja: 15 minuta
3

12:30PrishtinëStacioni Prishtinë

14:01GjakovëStacioni Gjakovë

Kushtrimi Nm
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 15 minuta
Çmimi total: 5
1

12:16VushtrriStacioni Vushtrri

12:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Besi
?€
2
Ndërrim në: ShpattursPritja: 15 minuta
3

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

14:31GjakovëStacioni Gjakovë

Shpatturs
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 15 minuta
Çmimi total: 5
1

12:46VushtrriStacioni Vushtrri

13:15PrishtinëStacioni Prishtinë

Aurela Tour
?€
2
Ndërrim në: Armend ToursPritja: 15 minuta
3

13:30PrishtinëStacioni Prishtinë

15:01GjakovëStacioni Gjakovë

Armend Tours
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 15 minuta
Çmimi total: 5
1

13:46VushtrriStacioni Vushtrri

14:15PrishtinëStacioni Prishtinë

Blendi Reisen
?€
2
Ndërrim në: Meti ToursPritja: 15 minuta
3

14:30PrishtinëStacioni Prishtinë

16:01GjakovëStacioni Gjakovë

Meti Tours
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 15 minuta
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.