GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Vranidoll, Kosovë Podujevë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

12:50Prishtinë

13:14VranidollStacioni Vranidoll

13:45PodujevëStacioni Podujevë

Toni Turs
?€

13:00Prishtinë

13:24VranidollStacioni Vranidoll

13:55PodujevëStacioni Podujevë

Dita
?€

13:05Prishtinë

13:29VranidollStacioni Vranidoll

14:00PodujevëStacioni Podujevë

Dita
?€

13:10Prishtinë

13:34VranidollStacioni Vranidoll

14:05PodujevëStacioni Podujevë

Beni Ii
?€

13:20Prishtinë

13:44VranidollStacioni Vranidoll

14:15PodujevëStacioni Podujevë

Leci Reisen
?€

13:20Prishtinë

13:44VranidollStacioni Vranidoll

14:15PodujevëStacioni Podujevë

Metehia Turist
?€

13:40Prishtinë

14:04VranidollStacioni Vranidoll

14:35PodujevëStacioni Podujevë

Beni Reis
?€

13:50Prishtinë

14:14VranidollStacioni Vranidoll

14:45PodujevëStacioni Podujevë

Llapi T Reis
?€

14:00Prishtinë

14:24VranidollStacioni Vranidoll

14:55PodujevëStacioni Podujevë

Flutra Reisen
?€

14:00Prishtinë

14:24VranidollStacioni Vranidoll

14:55PodujevëStacioni Podujevë

Besi Tours
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.