GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Vorë, Shqipëri Dukat i Ri, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:00Tiranë

13:17VorëStacioni Vorë

16:05Dukat i RiStacioni Dukat i Ri

16:58Himarë

Riviera Tours
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:30VorëStacioni Vorë

12:45TiranëStacioni Tiranë

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: Riviera ToursPritja: 15 minuta
3

13:00TiranëStacioni Tiranë

16:05Dukat i RiStacioni Dukat i Ri

Riviera Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 35 minuta
1

12:44VorëStacioni Vorë

13:07DurrësStacioni Durrës

Fat-5
?Lekë
2
Ndërrim në: Riviera ToursPritja: 28 minuta
3

13:35DurrësStacioni Durrës

16:05Dukat i RiStacioni Dukat i Ri

Riviera Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 21 minuta
1

12:46VorëStacioni Vorë

13:04DurrësStacioni Durrës

Teuta - 95
?Lekë
2
Ndërrim në: Riviera ToursPritja: 31 minuta
3

13:35DurrësStacioni Durrës

16:05Dukat i RiStacioni Dukat i Ri

Riviera Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 19 minuta
1

12:47VorëStacioni Vorë

13:05DurrësStacioni Durrës

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: Riviera ToursPritja: 30 minuta
3

13:35DurrësStacioni Durrës

16:05Dukat i RiStacioni Dukat i Ri

Riviera Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 18 minuta
1

12:47VorëStacioni Vorë

13:05DurrësStacioni Durrës

Koha Ekspres
?Lekë
2
Ndërrim në: Riviera ToursPritja: 30 minuta
3

13:35DurrësStacioni Durrës

16:05Dukat i RiStacioni Dukat i Ri

Riviera Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 18 minuta
1

12:47VorëStacioni Vorë

13:05DurrësStacioni Durrës

Fjoart Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: Riviera ToursPritja: 30 minuta
3

13:35DurrësStacioni Durrës

16:05Dukat i RiStacioni Dukat i Ri

Riviera Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 18 minuta
1

12:47VorëStacioni Vorë

14:08LushnjeStacioni Lushnje

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: Riviera ToursPritja: 30 minuta
3

14:38LushnjeStacioni Lushnje

16:05Dukat i RiStacioni Dukat i Ri

Riviera Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 18 minuta
1

12:47VorëStacioni Vorë

14:08LushnjeStacioni Lushnje

Koha Ekspres
?Lekë
2
Ndërrim në: Riviera ToursPritja: 30 minuta
3

14:38LushnjeStacioni Lushnje

16:05Dukat i RiStacioni Dukat i Ri

Riviera Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 18 minuta
1

12:47VorëStacioni Vorë

14:08LushnjeStacioni Lushnje

Fjoart Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: Riviera ToursPritja: 30 minuta
3

14:38LushnjeStacioni Lushnje

16:05Dukat i RiStacioni Dukat i Ri

Riviera Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 18 minuta
1

12:50VorëStacioni Vorë

13:08DurrësStacioni Durrës

Linda 80
?Lekë
2
Ndërrim në: Riviera ToursPritja: 27 minuta
3

13:35DurrësStacioni Durrës

16:05Dukat i RiStacioni Dukat i Ri

Riviera Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 15 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.