GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Vitomiricë, Kosovë Ulqin, Mali i Zi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

19:11VitomiricëStacioni Vitomiricë

19:39IstogStacioni Istog

Samiri
?€
2
Ndërrim në: Niku-ToursPritja: 1 orë, 21 minuta
3

21:00IstogStacioni Istog

03:30UlqinStacioni Ulqin

Niku-Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 19 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.