GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Vitomiricë, Kosovë Dobrushtë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:58VitomiricëStacioni Vitomiricë

13:09PejëStacioni Pejë

Berisha Impex
?€
2
Ndërrim në: ArianiPritja: 21 minuta
3

13:30PejëStacioni Pejë

13:53DobrushtëStacioni Dobrushtë

Ariani
?€
Kohëzgjatja totale:~55 minuta
1

15:48VitomiricëStacioni Vitomiricë

16:00PejëStacioni Pejë

Toli
?€
2
Ndërrim në: Agjensia Turistike LabinotiPritja: 20 minuta
3

16:20PejëStacioni Pejë

16:43DobrushtëStacioni Dobrushtë

Agjensia Turistike Labinoti
?€
Kohëzgjatja totale:~55 minuta
1

15:58VitomiricëStacioni Vitomiricë

16:09PejëStacioni Pejë

Renesansa
?€
2
Ndërrim në: Agjensia Turistike LabinotiPritja: 11 minuta
3

16:20PejëStacioni Pejë

16:43DobrushtëStacioni Dobrushtë

Agjensia Turistike Labinoti
?€
Kohëzgjatja totale:~45 minuta
1

15:58VitomiricëStacioni Vitomiricë

16:09PejëStacioni Pejë

Renesansa
?€
2
Ndërrim në: Pa PercaktuarPritja: 21 minuta
3

16:30PejëStacioni Pejë

16:53DobrushtëStacioni Dobrushtë

Pa Percaktuar
?€
Kohëzgjatja totale:~55 minuta
1

17:48VitomiricëStacioni Vitomiricë

18:00PejëStacioni Pejë

Toli
?€
2
Ndërrim në: Agjensia Turistike LabinotiPritja: 20 minuta
3

18:20PejëStacioni Pejë

18:43DobrushtëStacioni Dobrushtë

Agjensia Turistike Labinoti
?€
Kohëzgjatja totale:~55 minuta
1

17:58VitomiricëStacioni Vitomiricë

18:09PejëStacioni Pejë

Pa Percaktuar
?€
2
Ndërrim në: Agjensia Turistike LabinotiPritja: 11 minuta
3

18:20PejëStacioni Pejë

18:43DobrushtëStacioni Dobrushtë

Agjensia Turistike Labinoti
?€
Kohëzgjatja totale:~45 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.