GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Istog, Kosovë Dobrushtë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:15IstogStacioni Istog

07:54PejëStacioni Pejë

Te Salihu
?€
2
Ndërrim në: Agjensia Turistike LabinotiPritja: 21 minuta
3

08:15PejëStacioni Pejë

08:38DobrushtëStacioni Dobrushtë

Agjensia Turistike Labinoti
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 23 minuta
1

08:30IstogStacioni Istog

09:09PejëStacioni Pejë

Samiri
?€
2
Ndërrim në: ArianiPritja: 21 minuta
3

09:30PejëStacioni Pejë

09:53DobrushtëStacioni Dobrushtë

Ariani
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 23 minuta
1

10:00IstogStacioni Istog

10:50PejëStacioni Pejë

Meli
1.5€
2
Ndërrim në: Pa PercaktuarPritja: 15 minuta
3

11:05PejëStacioni Pejë

11:28DobrushtëStacioni Dobrushtë

Pa Percaktuar
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 28 minuta
Çmimi total: 1.5
1

10:00IstogStacioni Istog

10:50PejëStacioni Pejë

Meli
1.5€
2
Ndërrim në: Valoni ReisenPritja: 15 minuta
3

11:05PejëStacioni Pejë

11:28DobrushtëStacioni Dobrushtë

Valoni Reisen
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 28 minuta
Çmimi total: 1.5
1

11:30IstogStacioni Istog

12:09PejëStacioni Pejë

Samiri
?€
2
Ndërrim në: Agjensia Turistike LabinotiPritja: 21 minuta
3

12:30PejëStacioni Pejë

12:53DobrushtëStacioni Dobrushtë

Agjensia Turistike Labinoti
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 23 minuta
1

12:30IstogStacioni Istog

13:09PejëStacioni Pejë

Berisha Impex
?€
2
Ndërrim në: ArianiPritja: 21 minuta
3

13:30PejëStacioni Pejë

13:53DobrushtëStacioni Dobrushtë

Ariani
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 23 minuta
1

15:30IstogStacioni Istog

16:09PejëStacioni Pejë

Renesansa
?€
2
Ndërrim në: Agjensia Turistike LabinotiPritja: 11 minuta
3

16:20PejëStacioni Pejë

16:43DobrushtëStacioni Dobrushtë

Agjensia Turistike Labinoti
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 13 minuta
1

15:30IstogStacioni Istog

16:09PejëStacioni Pejë

Renesansa
?€
2
Ndërrim në: Pa PercaktuarPritja: 21 minuta
3

16:30PejëStacioni Pejë

16:53DobrushtëStacioni Dobrushtë

Pa Percaktuar
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 23 minuta
1

17:30IstogStacioni Istog

18:09PejëStacioni Pejë

Pa Percaktuar
?€
2
Ndërrim në: Agjensia Turistike LabinotiPritja: 11 minuta
3

18:20PejëStacioni Pejë

18:43DobrushtëStacioni Dobrushtë

Agjensia Turistike Labinoti
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 13 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.