GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Vels, Austri Klinë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

12:00VelsStacioni Vels

06:00KlinëStacioni Klinë

Loshi Reisen
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:00VelsStacioni Vels

06:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Loshi Reisen
50€
2
Ndërrim në: Berisha ImpexPritja: 1 orë, 30 minuta
3

07:30PrishtinëStacioni Prishtinë

08:39KlinëStacioni Klinë

Berisha Impex
3.5€
Kohëzgjatja totale:~20 orë, 39 minuta
Çmimi total: 53.5
1

12:00VelsStacioni Vels

06:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Loshi Reisen
50€
2
Ndërrim në: BalaPritja: 3 orë
3

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:09KlinëStacioni Klinë

Bala
?€
Kohëzgjatja totale:~22 orë, 9 minuta
Çmimi total: 50
1

12:00VelsStacioni Vels

06:00PejëStacioni Pejë

Loshi Reisen
50€
2
Ndërrim në: ValoniPritja: 2 orë
3

08:00PejëStacioni Pejë

08:45KlinëStacioni Klinë

Valoni
1.5€
Kohëzgjatja totale:~20 orë, 45 minuta
Çmimi total: 51.5
1

12:00VelsStacioni Vels

06:00PejëStacioni Pejë

Loshi Reisen
50€
2
Ndërrim në: ValoniPritja: 2 orë, 30 minuta
3

08:30PejëStacioni Pejë

09:15KlinëStacioni Klinë

Valoni
1.5€
Kohëzgjatja totale:~21 orë, 15 minuta
Çmimi total: 51.5
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.