GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Velipojë, Shqipëri Komoran, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:30VelipojëStacioni Velipojë

18:30GjakovëStacioni Gjakovë

Alpet Reisen
10€
2
Ndërrim në: Kushtrimi NmPritja: 30 minuta
3

19:00GjakovëStacioni Gjakovë

20:09KomoranStacioni Komoran

Kushtrimi Nm
?€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 39 minuta
Çmimi total: 10

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.