GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Utjeha - Busat, Mali i Zi Budva, Mali i Zi

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

08:35Ulqin

08:52Utjeha - BusatStacioni Utjeha - Busat

10:05BudvaStacioni Budva

Pa Percaktuar
?€

10:28Ulqin

10:45Utjeha - BusatStacioni Utjeha - Busat

11:58BudvaStacioni Budva

Pa Percaktuar
?€

11:30Ulqin

11:47Utjeha - BusatStacioni Utjeha - Busat

13:00BudvaStacioni Budva

Pa Percaktuar
?€

11:55Ulqin

12:12Utjeha - BusatStacioni Utjeha - Busat

13:25BudvaStacioni Budva

Pa Percaktuar
?€

14:30Ulqin

14:47Utjeha - BusatStacioni Utjeha - Busat

16:00BudvaStacioni Budva

Pa Percaktuar
?€

17:35Ulqin

17:52Utjeha - BusatStacioni Utjeha - Busat

19:05BudvaStacioni Budva

Pa Percaktuar
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

17:42Utjeha - BusatStacioni Utjeha - Busat

18:00TivarStacioni Tivar

Zejdin Tours
?€
Ndërrim në: Pa PercaktuarPritja: 10 minuta

18:10TivarStacioni Tivar

19:05BudvaStacioni Budva

Pa Percaktuar
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 23 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.