GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Urë Vajgurore, Shqipëri Librazhd, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

04:30Berat

04:51Urë VajguroreStacioni Urë Vajgurore

06:38LibrazhdStacioni Librazhd

08:28Korçë

Star Bus Korça
?Lekë

04:30Berat

04:51Urë VajguroreStacioni Urë Vajgurore

06:38LibrazhdStacioni Librazhd

08:28Korçë

Bitri
?Lekë

05:00Berat

05:21Urë VajguroreStacioni Urë Vajgurore

07:08LibrazhdStacioni Librazhd

08:58Korçë

Bitri
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:15Urë VajguroreStacioni Urë Vajgurore

07:50LushnjeStacioni Lushnje

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: TransudhetarePritja: 10 minuta
3

08:00LushnjeStacioni Lushnje

09:30LibrazhdStacioni Librazhd

Transudhetare
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 15 minuta
1

07:45Urë VajguroreStacioni Urë Vajgurore

08:20LushnjeStacioni Lushnje

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 15 minuta
3

08:35LushnjeStacioni Lushnje

10:05LibrazhdStacioni Librazhd

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 20 minuta
1

11:15Urë VajguroreStacioni Urë Vajgurore

11:50LushnjeStacioni Lushnje

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 10 minuta
3

12:00LushnjeStacioni Lushnje

13:30LibrazhdStacioni Librazhd

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 15 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.