GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Librazhd, Shqipëri Urë Vajgurore, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:00Korçë

14:50LibrazhdStacioni Librazhd

16:37Urë VajguroreStacioni Urë Vajgurore

16:58Berat

Bitri
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:50LibrazhdStacioni Librazhd

15:20LushnjeStacioni Lushnje

Çuko
?Lekë
2
Ndërrim në: Niagara-KrPritja: 9 minuta
3

15:29LushnjeStacioni Lushnje

16:01Urë VajguroreStacioni Urë Vajgurore

Niagara-Kr
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 11 minuta
1

13:50LibrazhdStacioni Librazhd

15:20LushnjeStacioni Lushnje

Çuko
?Lekë
2
Ndërrim në: Star - Trans - OrPritja: 10 minuta
3

15:30LushnjeStacioni Lushnje

16:02Urë VajguroreStacioni Urë Vajgurore

Star - Trans - Or
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 12 minuta
1

13:50LibrazhdStacioni Librazhd

15:20LushnjeStacioni Lushnje

Transluks
?Lekë
2
Ndërrim në: Niagara-KrPritja: 9 minuta
3

15:29LushnjeStacioni Lushnje

16:01Urë VajguroreStacioni Urë Vajgurore

Niagara-Kr
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 11 minuta
1

13:50LibrazhdStacioni Librazhd

15:20LushnjeStacioni Lushnje

Transluks
?Lekë
2
Ndërrim në: Star - Trans - OrPritja: 10 minuta
3

15:30LushnjeStacioni Lushnje

16:02Urë VajguroreStacioni Urë Vajgurore

Star - Trans - Or
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 12 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.