GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Ulqin, Mali i Zi Rogovë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:45UlqinStacioni Ulqin

14:15PrizrenStacioni Prizren

Vetoni Tourist
15€
2
Ndërrim në: AlbiPritja: 15 minuta
3

14:30PrizrenStacioni Prizren

14:57RogovëStacioni Rogovë

Albi
2€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 12 minuta
Çmimi total: 15
1

09:45UlqinStacioni Ulqin

14:15PrizrenStacioni Prizren

Vetoni Tourist
15€
2
Ndërrim në: HalimajPritja: 30 minuta
3

14:45PrizrenStacioni Prizren

15:12RogovëStacioni Rogovë

Halimaj
2€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 27 minuta
Çmimi total: 15
1

09:45UlqinStacioni Ulqin

14:15PrizrenStacioni Prizren

Vetoni Tourist
15€
2
Ndërrim në: KasumiPritja: 45 minuta
3

15:00PrizrenStacioni Prizren

15:27RogovëStacioni Rogovë

Kasumi
2€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 42 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.