GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Ulqin, Mali i Zi Budva, Mali i Zi

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

14:30UlqinStacioni Ulqin

16:00BudvaStacioni Budva

Pa Percaktuar
?€

17:35UlqinStacioni Ulqin

19:05BudvaStacioni Budva

Pa Percaktuar
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:25UlqinStacioni Ulqin

18:00TivarStacioni Tivar

Zejdin Tours
?€
2
Ndërrim në: Pa PercaktuarPritja: 10 minuta
3

18:10TivarStacioni Tivar

19:05BudvaStacioni Budva

Pa Percaktuar
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 40 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.