GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Ulm, Gjermani Mleqan, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:00UlmStacioni Ulm

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva
80€
2
Ndërrim në: Meti ToursPritja: 30 minuta
3

14:30PrishtinëStacioni Prishtinë

15:16MleqanStacioni Mleqan

Meti Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~24 orë, 16 minuta
Çmimi total: 80
1

15:00UlmStacioni Ulm

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva
80€
2
Ndërrim në: Ballkani PejëPritja: 40 minuta
3

14:40PrishtinëStacioni Prishtinë

15:14MleqanStacioni Mleqan

Ballkani Pejë
2.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~24 orë, 14 minuta
Çmimi total: 80
1

15:00UlmStacioni Ulm

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva
80€
2
Ndërrim në: CaliPritja: 1 orë
3

15:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:46MleqanStacioni Mleqan

Cali
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~24 orë, 46 minuta
Çmimi total: 80
1

15:00UlmStacioni Ulm

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva
80€
2
Ndërrim në: BalaPritja: 1 orë
3

15:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:43MleqanStacioni Mleqan

Bala
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~24 orë, 43 minuta
Çmimi total: 80
1

15:00UlmStacioni Ulm

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva
80€
2
Ndërrim në: Ballkani PejëPritja: 1 orë, 20 minuta
3

15:20PrishtinëStacioni Prishtinë

15:54MleqanStacioni Mleqan

Ballkani Pejë
2.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~24 orë, 54 minuta
Çmimi total: 80
1

15:00UlmStacioni Ulm

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva
80€
2
Ndërrim në: Meti ToursPritja: 1 orë, 30 minuta
3

15:30PrishtinëStacioni Prishtinë

16:16MleqanStacioni Mleqan

Meti Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 16 minuta
Çmimi total: 80
1

15:00UlmStacioni Ulm

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva
80€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 1 orë, 40 minuta
3

15:40PrishtinëStacioni Prishtinë

16:14MleqanStacioni Mleqan

Monika
2.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 14 minuta
Çmimi total: 80
1

15:00UlmStacioni Ulm

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva
80€
2
Ndërrim në: BalaPritja: 1 orë, 50 minuta
3

15:50PrishtinëStacioni Prishtinë

16:33MleqanStacioni Mleqan

Bala
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 33 minuta
Çmimi total: 80
1

15:00UlmStacioni Ulm

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva
80€
2
Ndërrim në: OrbitaPritja: 2 orë
3

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

16:34MleqanStacioni Mleqan

Orbita
2.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 34 minuta
Çmimi total: 80
1

15:00UlmStacioni Ulm

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva
80€
2
Ndërrim në: Armend ToursPritja: 2 orë
3

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

16:46MleqanStacioni Mleqan

Armend Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 46 minuta
Çmimi total: 80

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.