GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tivar, Mali i Zi Rahovec, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:15TivarStacioni Tivar

14:15PrizrenStacioni Prizren

Vetoni Tourist
15€
2
Ndërrim në: Syla ToursPritja: 25 minuta
3

14:40PrizrenStacioni Prizren

15:20RahovecStacioni Rahovec

Syla Tours
2.5€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 5 minuta
Çmimi total: 17.5
1

09:15TivarStacioni Tivar

14:15PrizrenStacioni Prizren

Vetoni Tourist
15€
2
Ndërrim në: Fidani TursPritja: 40 minuta
3

14:55PrizrenStacioni Prizren

15:35RahovecStacioni Rahovec

Fidani Turs
2.5€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 20 minuta
Çmimi total: 17.5
1

09:15TivarStacioni Tivar

14:15PrizrenStacioni Prizren

Vetoni Tourist
15€
2
Ndërrim në: Mendi ToursPritja: 1 orë
3

15:15PrizrenStacioni Prizren

15:55RahovecStacioni Rahovec

Mendi Tours
2.5€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 40 minuta
Çmimi total: 17.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.