GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tetovë, Maqedonia e Veriut Malishevë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:40TetovëStacioni Tetovë

13:36PrishtinëStacioni Prishtinë

Era Tours
7€
2
Ndërrim në: DidiPritja: 24 minuta
3

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

14:47MalishevëStacioni Malishevë

Didi
3€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 7 minuta
Çmimi total: 10
1

15:30TetovëStacioni Tetovë

17:26PrishtinëStacioni Prishtinë

Era Tours
7€
2
Ndërrim në: TopalliPritja: 34 minuta
3

18:00PrishtinëStacioni Prishtinë

18:54MalishevëStacioni Malishevë

Topalli
3€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 24 minuta
Çmimi total: 10
1

17:00TetovëStacioni Tetovë

18:56PrishtinëStacioni Prishtinë

Hani-Com
7€
2
Ndërrim në: DidiPritja: 34 minuta
3

19:30PrishtinëStacioni Prishtinë

20:17MalishevëStacioni Malishevë

Didi
3€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 17 minuta
Çmimi total: 7

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.