GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tetovë, Maqedonia e Veriut Drenas, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:00TetovëStacioni Tetovë

18:56PrishtinëStacioni Prishtinë

Hani-Com
7€
2
Ndërrim në: Gëzimi KompaniPritja: 24 minuta
3

19:20PrishtinëStacioni Prishtinë

20:10DrenasStacioni Drenas

Gëzimi Kompani
1€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 10 minuta
Çmimi total: 8

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.