GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tërnoc, Serbi Petroc, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:30TërnocStacioni Tërnoc

08:43GjilanStacioni Gjilan

Maxhari Tours
?€
2
Ndërrim në: Beki ComercPritja: 17 minuta
3

09:00GjilanStacioni Gjilan

09:18PetrocStacioni Petroc

Beki Comerc
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 48 minuta
1

17:30TërnocStacioni Tërnoc

18:43GjilanStacioni Gjilan

Jedinstvo
?€
2
Ndërrim në: Beki ComercPritja: 17 minuta
3

19:00GjilanStacioni Gjilan

19:18PetrocStacioni Petroc

Beki Comerc
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 48 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.