GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tepelenë, Shqipëri Vorë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

22:00Delvinë

23:34TepelenëStacioni Tepelenë

02:50VorëStacioni Vorë

03:07Tiranë

Trans-Sopoti
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

23:34TepelenëStacioni Tepelenë

03:07TiranëStacioni Tiranë

Trans-Sopoti
?Lekë
2
Ndërrim në: Tirka 2000 Sh.P.KPritja: 23 minuta
3

03:30TiranëStacioni Tiranë

03:47VorëStacioni Vorë

Tirka 2000 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 13 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.