GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tepelenë, Shqipëri Lezhë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

05:24TepelenëStacioni Tepelenë

08:30TiranëStacioni Tiranë

Argjiro SH.P.K
?€
2
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 30 minuta
3

09:00TiranëStacioni Tiranë

10:07LezhëStacioni Lezhë

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 43 minuta
1

05:24TepelenëStacioni Tepelenë

08:09DurrësStacioni Durrës

Argjiro SH.P.K
?€
2
Ndërrim në: Gea ShpkPritja: 34 minuta
3

08:43DurrësStacioni Durrës

10:21LezhëStacioni Lezhë

Gea Shpk
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 57 minuta
1

05:24TepelenëStacioni Tepelenë

07:06LushnjeStacioni Lushnje

Argjiro SH.P.K
?€
2
Ndërrim në: Gea ShpkPritja: 34 minuta
3

07:40LushnjeStacioni Lushnje

10:21LezhëStacioni Lezhë

Gea Shpk
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 57 minuta
1

05:54TepelenëStacioni Tepelenë

09:27TiranëStacioni Tiranë

Skendi-2014
?Lekë
2
Ndërrim në: Markaj Sh.P.KPritja: 33 minuta
3

10:00TiranëStacioni Tiranë

11:03LezhëStacioni Lezhë

Markaj Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 9 minuta
1

05:54TepelenëStacioni Tepelenë

09:27TiranëStacioni Tiranë

Skendi-2014
?Lekë
2
Ndërrim në: Markaj Sh.P.KPritja: 33 minuta
3

10:00TiranëStacioni Tiranë

11:03LezhëStacioni Lezhë

Markaj Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 9 minuta
1

05:54TepelenëStacioni Tepelenë

09:27TiranëStacioni Tiranë

Skendi-2014
?Lekë
2
Ndërrim në: Linda 80Pritja: 33 minuta
3

10:00TiranëStacioni Tiranë

11:03LezhëStacioni Lezhë

Linda 80
250Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 9 minuta
Çmimi total: 250 Lekë
1

05:54TepelenëStacioni Tepelenë

09:27TiranëStacioni Tiranë

Skendi-2014
?Lekë
2
Ndërrim në: NordinPritja: 33 minuta
3

10:00TiranëStacioni Tiranë

11:03LezhëStacioni Lezhë

Nordin
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 9 minuta
1

05:54TepelenëStacioni Tepelenë

09:27TiranëStacioni Tiranë

Skendi-2014
?Lekë
2
Ndërrim në: Terbuni TransPritja: 33 minuta
3

10:00TiranëStacioni Tiranë

11:03LezhëStacioni Lezhë

Terbuni Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 9 minuta
1

07:19TepelenëStacioni Tepelenë

10:52TiranëStacioni Tiranë

Tirka 2000 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Linda 80Pritja: 43 minuta
3

11:35TiranëStacioni Tiranë

12:38LezhëStacioni Lezhë

Linda 80
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 19 minuta
1

07:19TepelenëStacioni Tepelenë

10:17DurrësStacioni Durrës

Tirka 2000 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Linda 80Pritja: 43 minuta
3

11:00DurrësStacioni Durrës

12:38LezhëStacioni Lezhë

Linda 80
50Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 19 minuta
Çmimi total: 50 Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.