GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tepelenë, Shqipëri Korçë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

05:54TepelenëStacioni Tepelenë

07:49LushnjeStacioni Lushnje

Skendi-2014
?Lekë
2
Ndërrim në: ÇukoPritja: 22 minuta
3

08:11LushnjeStacioni Lushnje

11:31KorçëStacioni Korçë

Çuko
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 37 minuta
1

05:54TepelenëStacioni Tepelenë

07:49LushnjeStacioni Lushnje

Skendi-2014
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 46 minuta
3

08:35LushnjeStacioni Lushnje

11:55KorçëStacioni Korçë

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 1 minuta
1

06:00TepelenëStacioni Tepelenë

07:39LushnjeStacioni Lushnje

Tepelena-Transport
?Lekë
2
Ndërrim në: ÇukoPritja: 32 minuta
3

08:11LushnjeStacioni Lushnje

11:31KorçëStacioni Korçë

Çuko
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 31 minuta
1

06:00TepelenëStacioni Tepelenë

07:39LushnjeStacioni Lushnje

Tepelena-Transport
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 56 minuta
3

08:35LushnjeStacioni Lushnje

11:55KorçëStacioni Korçë

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 55 minuta
1

06:19TepelenëStacioni Tepelenë

08:14LushnjeStacioni Lushnje

Tirka 2000 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 21 minuta
3

08:35LushnjeStacioni Lushnje

11:55KorçëStacioni Korçë

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 36 minuta
1

06:24TepelenëStacioni Tepelenë

08:06LushnjeStacioni Lushnje

Argjiro SH.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 29 minuta
3

08:35LushnjeStacioni Lushnje

11:55KorçëStacioni Korçë

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 31 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.