GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Sukth, Shqipëri Selanik, Greqi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

05:39SukthStacioni Sukth

09:08KorçëStacioni Korçë

Demokracia 95
?Lekë
2
Ndërrim në: Metro Al TravelPritja: 27 minuta
3

09:35KorçëStacioni Korçë

15:50SelanikStacioni Selanik

Metro Al Travel
?€
Kohëzgjatja totale:~10 orë, 11 minuta
1

05:39SukthStacioni Sukth

09:08KorçëStacioni Korçë

Demokracia 95
?Lekë
2
Ndërrim në: Alba TransPritja: 27 minuta
3

09:35KorçëStacioni Korçë

15:50SelanikStacioni Selanik

Alba Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~10 orë, 11 minuta
1

06:21SukthStacioni Sukth

07:55TiranëStacioni Tiranë

Lentin 2015
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: AMR TravelPritja: 35 minuta
3

08:30TiranëStacioni Tiranë

16:30SelanikStacioni Selanik

AMR Travel
40€

Informata

Kohëzgjatja totale:~10 orë, 9 minuta
Çmimi total: 40
1

06:24SukthStacioni Sukth

06:50TiranëStacioni Tiranë

Demokracia 95
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: AMR TravelPritja: 1 orë, 40 minuta
3

08:30TiranëStacioni Tiranë

16:30SelanikStacioni Selanik

AMR Travel
40€

Informata

Kohëzgjatja totale:~10 orë, 6 minuta
Çmimi total: 40
1

07:00SukthStacioni Sukth

07:39TiranëStacioni Tiranë

Ditatrans
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: AMR TravelPritja: 51 minuta
3

08:30TiranëStacioni Tiranë

16:30SelanikStacioni Selanik

AMR Travel
40€

Informata

Kohëzgjatja totale:~9 orë, 30 minuta
Çmimi total: 40
1

07:09SukthStacioni Sukth

07:35TiranëStacioni Tiranë

Lluca
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: AMR TravelPritja: 55 minuta
3

08:30TiranëStacioni Tiranë

16:30SelanikStacioni Selanik

AMR Travel
40€

Informata

Kohëzgjatja totale:~9 orë, 21 minuta
Çmimi total: 40
1

07:24SukthStacioni Sukth

07:50TiranëStacioni Tiranë

Refati-08
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: AMR TravelPritja: 40 minuta
3

08:30TiranëStacioni Tiranë

16:30SelanikStacioni Selanik

AMR Travel
40€

Informata

Kohëzgjatja totale:~9 orë, 6 minuta
Çmimi total: 40
1

07:30SukthStacioni Sukth

08:09TiranëStacioni Tiranë

Tago
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: AMR TravelPritja: 21 minuta
3

08:30TiranëStacioni Tiranë

16:30SelanikStacioni Selanik

AMR Travel
40€

Informata

Kohëzgjatja totale:~9 orë
Çmimi total: 40
1

07:30SukthStacioni Sukth

08:09TiranëStacioni Tiranë

Ditatrans
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: AMR TravelPritja: 21 minuta
3

08:30TiranëStacioni Tiranë

16:30SelanikStacioni Selanik

AMR Travel
40€

Informata

Kohëzgjatja totale:~9 orë
Çmimi total: 40
1

07:39SukthStacioni Sukth

08:05TiranëStacioni Tiranë

Diku-Trans 2917
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: AMR TravelPritja: 25 minuta
3

08:30TiranëStacioni Tiranë

16:30SelanikStacioni Selanik

AMR Travel
40€

Informata

Kohëzgjatja totale:~8 orë, 51 minuta
Çmimi total: 40

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.