GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Suharekë, Kosovë Shkodër, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:30SuharekëStacioni Suharekë

17:55PrizrenStacioni Prizren

Shpejtimi
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vetoni TouristPritja: 35 minuta
3

18:30PrizrenStacioni Prizren

21:40ShkodërStacioni Shkodër

Vetoni Tourist
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 10 minuta
Çmimi total: 15
1

17:38SuharekëStacioni Suharekë

18:10PrizrenStacioni Prizren

Mir Turs
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vetoni TouristPritja: 20 minuta
3

18:30PrizrenStacioni Prizren

21:40ShkodërStacioni Shkodër

Vetoni Tourist
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 2 minuta
Çmimi total: 15
1

17:45SuharekëStacioni Suharekë

18:15PrizrenStacioni Prizren

Bres Turs
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vetoni TouristPritja: 15 minuta
3

18:30PrizrenStacioni Prizren

21:40ShkodërStacioni Shkodër

Vetoni Tourist
15€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 55 minuta
Çmimi total: 15
1

17:45SuharekëStacioni Suharekë

18:10PrizrenStacioni Prizren

Beni
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vetoni TouristPritja: 20 minuta
3

18:30PrizrenStacioni Prizren

21:40ShkodërStacioni Shkodër

Vetoni Tourist
15€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 55 minuta
Çmimi total: 15
1

20:58SuharekëStacioni Suharekë

21:55PrizrenStacioni Prizren

Nt Dardani
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 15 minuta
3

22:10PrizrenStacioni Prizren

01:30ShkodërStacioni Shkodër

Barileva
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 32 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.