GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Strugë, Maqedonia e Veriut Bajram Curri, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:15StrugëStacioni Strugë

09:08TiranëStacioni Tiranë

Eurobus
18€
2
Ndërrim në: Rilindi ShpkPritja: 52 minuta
3

10:00TiranëStacioni Tiranë

14:16Bajram CurriStacioni Bajram Curri

Rilindi Shpk
1000Lekë
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 1 minuta
1

08:15StrugëStacioni Strugë

09:08TiranëStacioni Tiranë

Eurobus
18€
2
Ndërrim në: Sigal Business CenterPritja: 52 minuta
3

10:00TiranëStacioni Tiranë

14:16Bajram CurriStacioni Bajram Curri

Sigal Business Center
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 1 minuta
1

08:15StrugëStacioni Strugë

09:08TiranëStacioni Tiranë

Eurobus
18€
2
Ndërrim në: Rilindi ShpkPritja: 1 orë, 22 minuta
3

10:30TiranëStacioni Tiranë

14:46Bajram CurriStacioni Bajram Curri

Rilindi Shpk
1000Lekë
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 31 minuta
1

08:16StrugëStacioni Strugë

10:20TiranëStacioni Tiranë

Eurobus
?€
2
Ndërrim në: Rilindi ShpkPritja: 40 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

15:16Bajram CurriStacioni Bajram Curri

Rilindi Shpk
1000Lekë
Kohëzgjatja totale:~7 orë
1

08:16StrugëStacioni Strugë

10:20TiranëStacioni Tiranë

Eurobus
?€
2
Ndërrim në: AbadoniPritja: 40 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

15:16Bajram CurriStacioni Bajram Curri

Abadoni
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~7 orë
1

11:50StrugëStacioni Strugë

14:50TiranëStacioni Tiranë

Drita Travel
15€
2
Ndërrim në: AbadoniPritja: 40 minuta
3

15:30TiranëStacioni Tiranë

19:46Bajram CurriStacioni Bajram Curri

Abadoni
100Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 56 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.